Wyniki Rekrutacji do Szkoły Doktorskiej AGH na rok akademicki 2019/2020

Wydział Górnictwa i Geoinżynierii

  • Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

D 00047      

Zgrzebski Przemysław

przyjęty

D 00134      

Halibart Joanna

przyjęty

D 00181      

Zwolińska Klaudia

przyjęty

D 00054       

Deszcz Paweł

przyjęty

D 00092      

Leśniak Katarzyna

przyjęty

D 00110      

Gniewosz Maciej

przyjęty

D 00142      

Sosnowski Krzysztof

przyjęty

D 00028      

Jorquera Miguel

przyjęty

D 00196      

Leśniak Tomasz

przyjęty

  • Inżynieria lądowa i transport

D 00073

Dybeł Piotr

przyjęty

Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej

  • Inżynieria materiałowa

D 00136      

Drewienkiewicz Aleksandra

przyjęty

D 00067      

Urbaniak Roksana

przyjęty

D 00078      

Cichocki Kamil

przyjęty

D 00126      

Pasiowiec Hubert

przyjęty

D 00124      

Przyłucka Aleksandra

przyjęty

D 00103      

Zygmunt Beata

przyjęty

D 00160      

Ostachowska Monika

przyjęty

D 00104      

Baran Wojciech

przyjęty

D 00070      

Sroczyk Ewa

przyjęty

D 00089       

Małysza Marcin

przyjęty

D 00137      

Kokoszka Paweł

przyjęty

D 00138      

Wędrychowicz Przemysław

przyjęty

D 00021      

Banasiak Monika

przyjęty

D 00052      

Kuśmierczyk Filip

przyjęty

D 00127      

Staroń Sylwia

przyjęty

D 00053      

Maciąg Filip

przyjęty

  • Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

D 00018

Bieniek Artur

przyjęty

D 00238

Biernacka Karolina

przyjęty

  • Informatyka techniczna i telekomunikacja

D 00152

Klimczak Konrad

przyjęty

Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej

  • Automatyka, elektronika i elektrotechnika

D 00200      

Błachut Krzysztof

przyjęty

D 00208      

Szolc Hubert

przyjęty

D 00006      

Turlej Wojciech

przyjęty

D 00004      

Dąda Anna

przyjęty

D 00026      

Jabłoński Grzegorz

przyjęty

D 00074      

Piekarski Michał

przyjęty

D 00015      

Bartyzel Grzegorz

przyjęty

D 00048      

Brodzicki Andrzej

przyjęty

D 00206      

Wąsala Mateusz

przyjęty

D 00098      

Nowak Mariusz

przyjęty

D 00057      

Pankiewicz Nikodem

przyjęty

D 00205      

Folmer Szymon

przyjęty

D 00003      

Błaut Paweł

przyjęty

D 00096      

Burza Rafał

przyjęty

D 00025      

Pabian Mateusz

przyjęty

D 00242      

Kara Mehmet

przyjęty warunkowo

D 00090      

Skrzypiec Paweł

przyjęty

D 00005      

Reklewski Wojciech

nieprzyjęty

D 00117      

Malinowski Rafał

przyjęty

D 00099      

Prokop Kamil

przyjęty

D 00122      

Bogacz Michał

nieprzyjęty

D 00237      

Saigustia Candra

nieprzyjęty

  • Informatyka techniczna i telekomunikacja

D 00087      

Wyrobek Joanna

przyjęty

D 00109      

Gryl Tomasz

przyjęty

D 00108      

Piwko Dariusz

przyjęty

D 00007      

Golonka Marek

przyjęty

D 00244      

Majcher Michał

nieprzyjęty

D 00247      

Szelążek Maciej

przyjęty

D 00184      

Łukasik Piotr

nieprzyjęty

  • Inżynieria biomedyczna

D 00225      

Szostek Kamil

przyjęty

D 00043      

Bogusz Fabian

przyjęty

D 00035      

Bulanda Daniel

przyjęty

D 00173      

Stasiowska Dagmara

przyjęty

D 00149      

Paluch Łukasz

przyjęty

D 00199      

Pająk Mirosława

przyjęty

Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji

  • Automatyka, elektronika i elektrotechnika

D 00069      

Gajoch Grzegorz

przyjęty

D 00147      

Smoleń Dawid

przyjęty

D 00193      

Rybicka Magdalena

przyjęty

D 00209      

Raus-Jarząbek Elżbieta

przyjęty

  • Informatyka

D 00186

Kolonko Anna

przyjęty

  • Informatyka techniczna i telekomunikacja

D 00013      

Sendorek Joanna

przyjęty

D 00155      

Sakhai Mustafa

przyjęty

D 00202      

Stypiński Miłosz

przyjęty

D 00232      

Jurkiewicz Piotr

przyjęty

D 00038      

Faber Kamil

przyjęty

D 00144      

Skała Maciej

przyjęty

D 00221      

Bałuszek Joanna

przyjęty

D 00016      

Ząbek Wojciech

przyjęty

D 00020      

Teca Geovani

przyjęty

D 00189      

Kądziołka Bartosz

przyjęty

D 00143      

Mączka Dawid

przyjęty warunkowo

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki

  • Automatyka, elektronika i elektrotechnika

D 00154

Kozek Mateusz

przyjęty

  • Inżynieria mechaniczna

D 00014      

Czesak Karol

przyjęty

D 00170      

Żmuda Weronika

przyjęty

D 00064      

Makuch Teresa

przyjęty

D 00056      

Kula Marcin

przyjęty

D 00146      

Baran Robert

przyjęty

D 00228      

Palacz Tomasz

przyjęty

D 00046      

Kurpiel Szymon

przyjęty

D 00059      

Szwajcowski Adam

przyjęty

D 00132      

Osika Mariusz

przyjęty

D 00068      

Kmiecik Michał

przyjęty

D 00012      

Bujalski Maciej

przyjęty

D 00088      

Kosiek Anna

przyjęty

D 00050      

Lech Tomasz

przyjęty

D 00120      

Malaca Piotr

przyjęty

D 00217      

Mikulicz Szymon

przyjęty

D 00118      

Walczak Bartłomiej

przyjęty

D 00001      

Paluch Wojciech

przyjęty

D 00164      

Zdun Konrad

przyjęty

D 00008      

Braszkiewicz Michał

przyjęty

D 00183      

Zuski Zygmunt

przyjęty

D 00082      

Dzindziora Agnieszka

przyjęty

D 00030      

Krzemiński Mateusz

przyjęty

D 00197      

Molina Arias Ludwin

przyjęty

D 00116      

Surówka Witold

przyjęty

D 00166      

Rutowicz Gabriel

przyjęty

D 00086      

Kalemba Marek

przyjęty

D 00188      

Rozwadowski Krzysztof

przyjęty

D 00140      

Stosio Bartosz

przyjęty

D 00177      

Lenty Bartosz

nieprzyjęty

D 00204      

Korfel Tomasz

przyjęty

D 00107      

Gil Jakub

przyjęty

D 00201      

Tobiasz Rafał

nieprzyjęty

Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska

  • Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

D 00157

Kośla Maria

przyjęty

  • Nauki o Ziemi i środowisku

D 00159      

Kaczmarczyk Weronika

przyjęty

D 00094      

Kubacka Tomasz

przyjęty

D 00163      

Ryznar Jakub

przyjęty

D 00135      

Drozd Arkadiusz

przyjęty

D 00119      

Waluś Edyta

przyjęty

D 00222      

Bal Szczepan

przyjęty

D 00230      

Dmytrowski Piotr

przyjęty

D 00010      

Nguyen Van Kieu

przyjęty

D 00231      

Bilkiewicz-Kubarek Aleksandra

przyjęty

D 00148      

Agatowski Adam

przyjęty

D 00113      

Łukaszewski Mariusz

przyjęty

Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska

  • Inżynieria lądowa i transport

D 00044      

Róg Marta

przyjęty

D 00045      

Pargieła Karolina

przyjęty

D 00167      

Żądło Anna

przyjęty

D 00111      

Dybeł Katarzyna

przyjęty

D 00058      

Jędrzejczyk Adrian

przyjęty

D 00009      

Kim Thi Thu Huong

przyjęty

D 00031      

Ruchała Justyna

nieprzyjęty

D 00246      

Ahmed Ahmed Wedam

nieprzyjęty

D 00095      

Krauz Karolina

nieprzyjęty

  • Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

D 00156

Markowski Michał

przyjęty

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

  • Inżynieria chemiczna

D 00150      

Tyrała Karina

przyjęty

D 00223      

Haba Sylwester

przyjęty

D 00141      

Berezicka Anna

przyjęty

D 00131      

Szemik Wojciech

przyjęty

D 00151      

Ramult Jakub

przyjęty

D 00055      

Popanda Barbara

przyjęty

D 00100      

Kruzel Radosław

przyjęty

  • Inżynieria materiałowa

D 00121      

Mazurków Julia

przyjęty

D 00075      

Cherniushok Oleksandr

przyjęty

D 00190      

Jawańska Monika

przyjęty

D 00037      

Chęcińska Kamila

przyjęty

D 00079      

Skibiński Szymon

przyjęty

D 00176      

Czerski Jakub

przyjęty

D 00130      

Jabłoński Piotr

przyjęty

D 00168      

Popardowski Amadeusz

przyjęty

D 00215      

Maksymuk Mykola

przyjęty warunkowo

D 00174      

Sajdak Maja

przyjęty

D 00219      

Elżbieciak Gabriela

przyjęty

D 00227      

Zacharski Szymon

przyjęty

D 00229       

Kleszcz Kamil

przyjęty

D 00002      

Rybak Janusz

przyjęty

  • Nauki chemiczne

D 00106      

Michalec Kinga

przyjęty

D 00112      

Rutkowska Izabela

przyjęty

D 00027      

Florek Paulina

przyjęty

D 00125      

Kapera Krzysztof

przyjęty

Wydział Odlewnictwa

  • Inżynieria materiałowa

D 00182

Pietrzak Adam

przyjęty

D 00029

Matonis Natalia

przyjęty

D 00017

Dyrlaga Łukasz

nieprzyjęty

Wydział Metali Nieżelaznych

  • Inżynieria materiałowa

D 00220      

Łętocha Aneta

przyjęty

D 00198      

Kaszyca Kamil

przyjęty

D 00133      

Gąsowski Rafał

przyjęty

D 00161      

Grubka Maciej

przyjęty

D 00235      

Kurowski Łukasz

przyjęty

D 00011      

Słowik Monika

przyjęty

D 00022      

Wojtysiak Monika

przyjęty

D 00245      

Kościelniak Jan

przyjęty

D 00194      

Pestrak Rafał

przyjęty

Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu

  • Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

D 00114      

Pańko Adam

przyjęty

D 00187      

Tuczyński Tomasz

przyjęty

D 00115      

Pyrzak Paweł

przyjęty

D 00032      

Kępiński Michał

przyjęty

D 00192      

Mazur Chrystian

przyjęty

D 00066      

Chrulski Tomasz

przyjęty

D 00195      

Wnęk Przemysław

przyjęty

D 00211      

Pakos Klaudia

przyjęty

D 00179      

Korda-Burza Aneta

przyjęty

D 00210      

Zając Michał

przyjęty

D 00153      

Narloch Piotr

przyjęty

D 00243      

Osiniak Przemysław

przyjęty

D 00060      

Sowa Magdalena

przyjęty

D 00084      

Ligęza Klaudia

przyjęty

D 00023      

Bednarczyk Marcin

przyjęty

D 00061      

Zyzański Paweł

przyjęty

D 00091      

Gurak Marian

przyjęty

D 00024      

Zbyszewska Eliza

nieprzyjęty

 

Wydział Zarządzania

  • Nauki o zarządzaniu i jakości

D 00218

Grotowski Mikołaj

przyjęty

D 00036

Swałdek Tomasz

przyjęty

D 00165

Latos Aleksandra

przyjęty

D 00039

Dobrzanowski Krzysztof

przyjęty

D 00236

Czajkowski Janusz

przyjęty

D 00191

Kutyna Bakalarska Marta

przyjęty

Wydział Energetyki i Paliw

  • Inżynieria chemiczna

D 00128      

Osip Honorata

przyjęty

D 00240      

Pacura Wiktor

przyjęty

D 00042      

Borówka Grzegorz

przyjęty

D 00065      

Wójcik Adrianna

przyjęty

D 00175      

Bury Marcelina

przyjęty

  • Inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka

D 00226      

Boroń Aleksandra

przyjęty

D 00040      

Papis Karolina

przyjęty

D 00214      

Pleskacz Łukasz

przyjęty

D 00041      

Żołądek Maciej

przyjęty

D 00093      

Saramok Magdalena

przyjęty

D 00129      

Raczyński Maciej

przyjęty

D 00158      

Radomska Ewelina

przyjęty

D 00224      

Wałęka Mateusz

przyjęty

D 00213      

Faedda Marzia

przyjęty

D 00051      

Kozioł Stanisław

przyjęty

D 00123      

Deng Yinyou

przyjęty

D 00241      

Famulski Bartłomiej

przyjęty

Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

  • Nauki fizyczne

D 00101      

Barej Michał

przyjęty

D 00207      

Kakkad Hiren

przyjęty

D 00076      

Szpytma Marcin

przyjęty

D 00162      

Kuderowicz Gabriel

przyjęty

D 00081      

Janus Weronika

przyjęty

D 00233      

Prokop Michał

przyjęty

D 00216      

Jagoda Paweł

przyjęty

D 00080      

Śliż Patrycja

przyjęty

D 00169      

Peter Magdalena

przyjęty

D 00139      

Turek-Fijak Anna

przyjęty

D 00049      

Szostak Radosław

przyjęty

D 00102      

Molenda Aleksandra

przyjęty

D 00185      

Nayyef Hashim Yousif Nayyef

przyjęty

  • Informatyka techniczna i telekomunikacja

D 00072      

Jęczmionek Ernest

przyjęty

Wydział Matematyki Stosowanej

  • Matematyka

D 00063      

Bochacik Tomasz

przyjęty

D 00105      

Tumidajewicz Elżbieta

przyjęty

D 00062      

Czyżewska Natalia

przyjęty

D 00145      

Komorek Dawid

przyjęty

D 00212      

Sitko Patryk

przyjęty

D 00083      

Kleszcz Grzegorz

przyjęty

D 00234      

Kuźnar Artur

przyjęty

D 00239      

Jachymiak Tomasz

nieprzyjęty

Wydział Humanistyczny

  • Nauki socjologiczne

D 00171      

Medoń Sebastian

przyjęty

D 00071      

Cieślak Katarzyna

przyjęty

D 00172      

Mirek Jakub

nieprzyjęty

D 00178      

Tasiemska Kaja

nieprzyjęty

D 00097      

Sulikowska-Dejena Agata

nieprzyjęty

D 00019      

Gębicki Krzysztof

nieprzyjęty

  • Nauki o kulturze i religii

D 00085      

Porąbka Sylwia

przyjęty

D 00203      

Sadowska Martyna

przyjęty

D 00034      

Rakowski Michał

nieprzyjęty

D 00180      

Tasiemska Małgorzata

nieprzyjęty

D 00033      

Szczęśniak Jakub

nieprzyjęty

Akademickie Centrum Materiałów i Nanotechnologii

D 00077

Rychłowski Łukasz

przyjęty