01.10.2017

AGH on Tour – zbiórka wakacyjnych zdjęć


Podziel się swoim zdjęciem z wakacji i stwórz z nami interaktywną mapę AGH on Tour!

Sesja już się skończyła, studenci i pracownicy wyjeżdżają na zasłużone wakacje. Jak zwykle jesteśmy ciekawi, gdzie tym razem będą podróżować nasi reprezentanci, dlatego chcemy stworzyć interaktywną mapę „AGH on Tour”.

Zasady uczestnictwa:

1. Zrób wakacyjne zdjęcie, które może, ale nie musi, nawiązywać do AGH (np. napis na piasku, flaga, element ubioru – kreatywność będzie dodatkowym plusem)

2. Wyślij nam zdjęcie wraz z krótkim opisem – imię, nazwisko autora, nazwa wydziału lub jednostki organizacyjnie oraz nazwa miejsca, w którym wykonano zdjęcie na adres: wakacje@agh.edu.pl lub w wiadomości na profilu Facebook (facebook.com/AGH.Krakow)

3. My dodamy je do interaktywnej mapy stworzonej w Google Maps zamieszczonej na stronie: www.wakacje.agh.edu.pl.

Na bieżąco będziemy mogli śledzić, w którym zakątku świata aktualnie znajdują się studenci i pracownicy AGH! Dzięki temu na koniec lata stworzymy pamiątkową wersję mapy AGH on Tour ze wszystkimi punktami wakacyjnych podróży.

Na zdjęcia czekamy do końca września. Szczegółowe informacje dotyczące zbiórki zdjęć wraz z regulaminem oraz aktualny stan mapy znajdziecie na stronie www.wakacje.agh.edu.pl