Doktoranci – wydarzenia

Wydarzenia

W dniach 14–17 listopada 2022 r. ośrodek CERN oraz AGH organizują CERN Winter Campus. Wydarzenie, które odbędzie się w Akademii, skierowane jest do studentów i doktorantów kierunków związanych z informatyką.

CERN Winter Campus 2022 obejmuje wykłady oraz warsztaty tematyczne przygotowane przez pracowników CERN. Tematyka planowanych spotkań to m.in.: big data, analiza danych, przetwarzanie rozproszone, uczenie maszynowe, prowadzenie projektów informatycznych, bezpieczeństwo informatyczne.

W organizację wydarzenia zaangażowanych jest kilka wydziałów AGH: Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej; Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji; Fizyki i Informatyki Stosowanej; Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej.

Osoba do kontaktu: Konrad Kułakowski (e-mail: kkulak(at)agh.edu.pl)

Informacje praktyczne, formularz rejestracyjny, harmonogram