Doktoranci – wydarzenia

Wydarzenia

8. ogólnopolska konferencja „e-Technologie w Kształceniu Inżynierów” odbędzie się na Politechnice Gdańskiej w dniach 27–28 września 2022 r. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez AGH i PG.

eTEE służy popularyzacji wykorzystania Internetu, najnowszych technologii, e-learningu w edukacji inżynierskiej oraz upowszechnianiu dobrych praktyk w tym zakresie.

Jednym z tematów tegorocznej konferencji będzie wirtualna i rozszerzona rzeczywistość. Uczestnicy będą chcieli rozpoznać potencjał nowych technologii w dydaktyce akademickiej i sprawdzić, co już dzieje się na polskich uczelniach w tym zakresie.

Adresatami wydarzenia są m.in.:

• wykładowcy akademiccy wykorzystujący lub planujący wykorzystanie e-technologii i nowych technologii w edukacji,
  • nauczyciele szkół ponadpodstawowych zainteresowani zastosowaniem nowoczesnych technologii w edukacji,
  • osoby mające doświadczenie w projektowaniu i prowadzeniu kursów e-learningowych oraz wszyscy zainteresowani tym rodzajem kształcenia,
  • firmy tworzące i wykorzystujące najnowsze technologie mające zastosowanie w edukacji oraz zajmujące się prowadzeniem szkoleń,
  • specjaliści produkujący narzędzia do edukacji online oraz rozwiązania o charakterze mobilnym,
  • studenci i doktoranci zainteresowani wykorzystywaniem e-technologii w celu wzbogacenia swojego kształcenia,
  • administratorzy platform nauczania na odległość,
  • każda zainteresowana osoba.

Konferencja eTEE odbywa się cyklicznie od roku 2014, a od roku 2016 jest organizowana wspólnie przez Politechnikę Gdańską i Akademię Górniczo-Hutniczą, na mocy porozumienia o współpracy. Jednostkami zajmującymi się bezpośrednio organizacją konferencji są: Centrum Nowoczesnej Edukacji PG i Centrum e-Learningu CEL AGH.