Doktoranci – wydarzenia

Wydarzenia

Porozumienie krakowskich uczelni na rzecz studentów z niepełnosprawnościami zaprasza do udziału w wydarzeniach, które odbywają się w dniach 25-29 kwietnia 2022 r. w ramach 14. Krakowskich Dni Integracji (KDI).

W programie KDI znajdują się szkolenia, warsztaty, wykłady i spotkania. Większość wydarzeń odbywa się on-line. Szczegółowy harmonogram wraz z linkami dla uczestników:

Krakowskie Dni Integracji odbywają się nieprzerwanie od 2008 r. Organizowane są przez krakowskie uczelnie: Akademię Górniczo-Hutniczą, Uniwersytet Jagielloński, Akademię Krakowską, Politechnikę Krakowską, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Papieski, Uniwersytet Pedagogiczny, Uniwersytet Rolniczy.

Założeniem projektu jest zwiększenie świadomości społeczności akademickiej w zakresie tematyki związanej z niepełnosprawnością, a także wspólna integracja studentów, dydaktyków oraz pracowników Biur ds. Osób Niepełnosprawnych.

Wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością, co roku poszerzając swój program o nowe atrakcje.