Wokół cytowań – Web of Science i InCites

Biblioteka Główna AGH zaprasza pracowników i doktorantów AGH na szkolenie na temat wykorzystania baz i narzędzi Web of Science i InCites (m.in. cytowania, wskaźniki bibliometryczne, raporty, profile autorów, ocena czasopism, analizy porównawcze).

Szkolenie, które poprowadzi przedstawiciel firmy Clarivate Analytics dr Klementyna Karlińska-Batres, odbędzie się 7 listopada 2019 r. o godz. 11.00 (do ok. godz. 14.00, w tym czas na konsultacje indywidualne) w Bibliotece Głównej AGH (parter, sala 5).

Szczegółowa tematyka szkolenia i rejestracja dostępne są na stronie Biblioteki Głównej AGH w zakładce Aktualności.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej Biblioteki Głównej AGH (tel. 12 617 32 15, e-mail: oin@bg.agh.edu.pl)