07.05.2013

Transmisja online seminarium pt. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce”

Informujemy, że w dniach 8-9 maja 2013 r. na Śląsku odbędą się Dni Narodowego Centrum Nauki, w ramach których odbędzie się seminarium pt. „Mechanizmy finansowania badań młodych naukowców w Polsce”.


W ramach Dni Narodowego Centrum Nauki zaplanowano spotkania, podczas których polskim badaczom oraz osobom rozpoczynającym karierę naukową zaprezentowana zostanie oferta konkursowa Centrum. Spotkania będą okazją m.in. do wyjaśnienia wątpliwości, jakie mogą pojawić się w trakcie przygotowania wniosków oraz przybliżenia zasad regulujących obsługę projektów finansowanych przez Centrum.

 

Wydarzeniu towarzyszyć będzie dyskusja na temat funkcjonowania systemu finansowania nauki w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem konkursów i procesu oceny wniosków przyjętego przez NCN.

 

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć osobiście w spotkaniu, Telewizja internetowa Uniwersytetu Śląskiego będzie transmitować seminarium online.

 

W trakcie relacji będzie można zadawać pytania ekspertom NCN oraz MNiSW wysyłając e-mail na adres Rady Młodych Naukowców.