12.04.2013

„OZE Day - Dzień Odnawialnych Źródeł Energii”

Koło Naukowe Odnawialnych Źródeł Energii "Grzała" zaprasza na festiwal naukowy „OZE Day - Dzień Odnawialnych Źródeł Energii”, który odbędzie się 16 i 17 kwietnia w Akademii Górniczo-Hutniczej.


„OZE Day - Dzień Odnawialnych Źródeł Energii” to festiwal naukowy, który jest połączeniem targów wystawowych i konferencji poświęconych odnawialnym źródłom energii.

16 kwietnia br. w Gmachu Głównym AGH odbędą się targi wystawowe, w których wezmą udział koła naukowe oraz firmy działające w różnorodnych obszarach odnawialnych źródeł i poszanowania energii. W programie zaplanowano m.in. konferencję naukową poświęconą energii słonecznej oraz konkursy z nagrodami. Z kolei na południowym dziedzińcu pawilonu A-0 będą zlokalizowane ekspozycje mobilne oraz samochody elektryczne.

Drugiego dnia festiwalu dla zarejestrowanych uczestników przewidziano: warsztaty z fotowoltaiki, warsztaty z biomasy oraz warsztaty z pomp ciepła odbywające się w Laboratorium Edukacyjno-Badawczym Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii AGH w Miękini.

Szczegółowe informacje na www.oze-day.agh.edu.pl