Kursy „Nature Masterclasses” dla pracowników, doktorantów i studentów AGH

Przypominamy, że pracownicy, doktoranci i studenci AGH mogą uczestniczyć w kursach „Nature Masterclasses”. Subskrypcja możliwa jest dzięki środkom pochodzącym z realizacji projektu IDUB.

Kursy „Nature Masterclasses” opracowywane są przez redaktorów czasopism „Nature Research”. Podzielone są na krótkie moduły, zawierają ćwiczenia i materiały video. Pozwalają podnieść kwalifikacje z zakresu przygotowywania publikacji i efektywnej współpracy naukowej. Tematyka odpowiada najważniejszym obszarom pracy badacza – od storytelling, przez współpracę w badaniach po zarządzanie danymi.

Zwiększenie frekwencji udziału w kursach leży w interesie całej społeczności AGH.

Dostępne kursy:

Aby zalogować się do kursów, należy swojego adresu z domeny agh.edu.pl.

Rejestracja nowych użytkowników: Register | Nature Masterclasses
Podczas procesu rejestracji otrzymuje się e-mail z domeny Nature Masterclasses z linkiem weryfikacyjnym. Po kliknięciu w link rejestracja jest zakończona.
WAŻNE: zalecamy wybór hasła innego niż do poczty AGH.

Szczegółowe informacje: About us | Training for researchers | Nature Masterclasses