06.06.2022

Konkurs ACK CYFRONET AGH na pracę doktorską – edycja 2022


Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH ogłasza konkurs na najlepszą pracę doktorską zrealizowaną w oparciu o zasoby obliczeniowe Cyfronetu, obronioną w okresie od 1 czerwca 2021 r. do 31 maja 2022 r.

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

  • do 6 czerwca 2022 r. przesłać zgłoszenie oraz pracę doktorską w wersji elektronicznej (w formacie PDF) na adres: konkurs@cyfronet.pl. Do pracy należy dołączyć recenzje pracy doktorskiej oraz wykaz publikacji związanych z pracą doktorską;
  • do 20 czerwca 2022 r. dostarczyć (pocztą lub osobiście do sekretariatu) wersję papierową pracy doktorskiej i zgłoszenia (z dopiskiem „Konkurs prac”) na adres: Akademickie Centrum Komputerowe CYFRONET AGH, ul. Nawojki 11, 30-950 Kraków, P.O.Box 386.


Ocenie poddawana jest wartość naukowa zgłoszonej pracy doktorskiej, możliwość jej praktycznego zastosowania oraz zakres wykorzystania zasobów obliczeniowych i pamięci składowania danych w Cyfronecie.

Laureaci konkursu prezentują swoje prace podczas Dnia Otwartego Cyfronetu, a wybrane wywiady z uczestnikami konkursu są publikowane w folderze informacyjnym ACK Cyfronet AGH.

W tegorocznej edycji konkursu nagrodami głównymi będą markowe notebooki HP z procesorami Intel, ufundowane przez firmy HP i Intel.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszenia można znaleźć na stronie https://www.cyfronet.pl/aktualnosci_i_wydarzenia/18746,3,komunikat,konkurs_na_prace_doktorska_-_edycja_2022.html