Doktoranci – konkursy

Konkursy

Do 15 listopada przyjmowane są zgłoszenia do udziału w ogólnopolskim konkursie EKOinnowatorzy 2022. W tym roku po raz pierwszy do udziału, oprócz studentów, zaproszeni są także doktoranci.

Wydarzenie skierowane jest do środowiska akademickiego, a jego cel to wyłonienie najbardziej ekoinnowacyjnych kół naukowych oraz studentów i doktorantów wyróżniających się w działalności naukowej i proekologicznej.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są w trzech kategoriach głównych: EKOinnowacyjne Koło Naukowe, Student EKOinnowator, Doktorant EKOinnowator.

Dodatkowo, w tegorocznej edycji konkursu, zostały przewidziane kategorie specjalne, w ramach których wyróżnienia przyznane zostaną odrębnie studentom i doktorantom: innowacje ekologiczne, innowacje konstrukcyjne, innowacje społeczne, osiągnięcia naukowe, osiągnięcia organizacyjne.

Na najlepszych EKOinnowatorów czekają nagrody w postaci bonów podarunkowych oraz pamiątkowe statuetki. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konkursie.