Przejdź do treści Przejdź do stopki
Doktoranci - aktualności

Twój sukces inspiracją dla innych – zgłoś się do konkursu EDUinspirator 2021

Twój sukces inspiracją dla innych – zgłoś się do konkursu EDUinspirator 2021

Twój sukces inspiracją dla innych – to hasło konkursu EDUinspirator 2021 skierowanego do uczestników, liderów i współtwórców projektów edukacyjnych realizowanych w ramach programów, którymi zarządza w Polsce Narodowa Agencja Programu Erasmus + i Europejski Korpus Solidarności.

Grafika informująca o konkursie z nazwą, konkursowym hasłem, datą nadsyłania zgłoszeń, adresem strony internetowej. W środku zdjęcie mężczyzny siedzącego przed ekranem laptopa.

EDUinspirator to konkurs dla osób, które aktywnie angażują się w realizację międzynarodowych projektów edukacyjnych, ich działania wyróżniają się wysoką jakością, a dzięki uczestnictwu w programach zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji wpływają na otaczającą rzeczywistość. EDUinspiratorem może zatem zostać osoba, która dzięki projektowi rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła się oraz pozytywnie wpłynęła na środowisko lokalne.

Eksperci przyznają po jednej nominacji w ramach każdej z pięciu kategorii. Są to: edukacja szkolna, szkolnictwo wyższe, edukacja zawodowa, edukacja dorosłych oraz edukacja pozaformalna młodzieży. Z grona nominowanych wyłoniony zostanie laureat – EDUinspirator 2021.

W tym roku konkurs ma też nowe kategorie: uczeń, student oraz wolontariusz. W każdej z tych trzech grup eksperci wskażą jedną nominację do tytułu Młodego EDUinspiratora 2021.

Na laureatów czekają nagrody rzeczowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje 

Stopka