Przejdź do treści Przejdź do stopki
Doktoranci - aktualności

Przydziały miejsc w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH dla doktorantów i pracowników AGH na rok akademicki 2023/2024

Przydziały miejsc w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH dla doktorantów i pracowników AGH na rok akademicki 2023/2024

Miasteczko Studenckie AGH informuje doktorantów i pracowników AGH zainteresowanych zamieszkaniem w domach studenckich w roku akademickim 2023/2024 o rozpoczynającej się procedurze składania wniosków. Wnioski w formie elektronicznej należy składać do 13 maja 2023 r.

System wniosków elektronicznych

Doktoranci i pracownicy AGH, którzy posiadają konto w systemie centralnego rozdziału miejsc, po zalogowaniu składają wyłącznie elektroniczny wniosek dedykowany dla doktorantów oraz pracowników AGH, bez konieczności drukowania i osobistego składania wniosku.

Doktoranci i pracownicy AGH, którzy ubiegają się o przydział miejsca po raz pierwszy i nie posiadają konta w systemie, składają elektroniczny wniosek po wcześniejszym dokonaniu rejestracji.

Niezłożenie wniosku przez osoby zamieszkujące w domach studenckich będzie traktowane jako rezygnacja ze starań o zakwaterowanie w nowym roku akademickim.

Wypełniając elektroniczny wniosek, należy wskazać nazwę wydziału lub jednostki, w której wnioskodawca/czyni studiuje lub pracuje. Konieczne jest również zaznaczenie liczby wnioskowanych miejsc, a także opcjonalny wybór preferowanego domu studenckiego.

Przydziały miejsc realizowane będą w następujących obiektach:

  • Dom Studencki nr 18 Odyseja (ul. Tokarskiego 4),
  • Dom Studencki nr 19 Apollo (ul. Tokarskiego 2).

Decyzje w sprawie przydziału miejsc w domu studenckim zostaną przesłane drogą elektroniczną na podany w systemie adres e-mail nie później niż 14 czerwca br r.

Źródło informacji: komunikat socjalny CSP 37/2023

Uwaga: Osoby rozpoczynające studia doktoranckie oraz zatrudnienie w roku akademickim 2023/2024 ubiegają się o miejsce w późniejszym terminie. Stosowny komunikat zostanie opublikowany we wrześniu br.

Stopka