Przejdź do treści Przejdź do stopki
Doktoranci - aktualności

Przydział miejsc w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH dla doktorantów i pracowników AGH na rok akademicki 2022/2023

Przydział miejsc w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH dla doktorantów i pracowników AGH na rok akademicki 2022/2023

Osoby rozpoczynające studia doktoranckie lub zatrudnione w AGH, które zainteresowane są zamieszkaniem w roku akademickim 2022/2023 w domach studenckich Miasteczka Studenckiego AGH, mogą do 2 października 2022 r. składać wnioski w elektronicznym systemie akademik.agh.edu.pl.

Osoby ubiegające się o przydział miejsca, które posiadają konto w systemie centralnego rozdziału miejsc (https://akademik.agh.edu.pl/), po zalogowaniu składają wyłącznie elektroniczny wniosek dedykowany dla doktorantów oraz pracowników AGH.

Doktoranci i pracownicy AGH, którzy nie posiadają konta w systemie, przed złożeniem elektronicznego wniosku muszą dokonać rejestracji w systemie.

Wypełniając elektroniczny wniosek, należy wskazać nazwę wydziału lub jednostki, w której wnioskodawca podejmuje pracę lub studia. Konieczne jest również zaznaczenie liczby wnioskowanych miejsc, a także opcjonalny wybór preferowanego domu studenckiego.

Przydziały miejsc realizowane będą w:

  • Domu Studenckim nr 18 Odyseja (ul. Tokarskiego 4),
  • Domu Studenckim nr 19 Apollo (ul. Tokarskiego 2).

Decyzje w sprawie przydziału miejsc w domu studenckim zostaną przesłane elektronicznie na podany w systemie adres e-mail, nie później niż 10 października 2022 r. 

Szczegółowe informacje znajduja się w komunikacie socjalnym nr 23/2022.

Stopka