Covid-19 - aktualności

Apel Rektora AGH do Uczelnianej Wspólnoty

Członkowie Wspólnoty Uczelni

Rozpoczynamy wkrótce drugi semestr roku akademickiego 2021/2022. Malejąca liczba zachorowań na COVID-19 pozwala patrzeć w przyszłość z umiarkowanym optymizmem, niemniej nie możemy zapominać, że zagrożenie nie minęło, a możliwość zachorowania jest nadal realna.

Powracamy do normalnego funkcjonowania uczelni w możliwie wszystkich obszarach jej aktywności, jednak utrzymujemy dotychczasowe rozwiązania związane przede wszystkim z zachowaniem dystansu, noszeniem maseczek czy dezynfekcją. Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w zarządzeniu regulującym działalność uczelni w okresie od 27 lutego do 30 czerwca br. Bardzo proszę o uważną lekturę i przestrzeganie określonych w nim zasad.

Apeluję o odpowiedzialność wszystkich Państwa w podejmowanych działaniach. To dzięki niej nasza uczelnia z powodzeniem uporała się z dotychczasowymi falami epidemii. Mam nadzieję, że dzięki odpowiedzialnej współpracy powrócimy do pełnego funkcjonowania tak ogromnego organizmu, jakim jest uczelnia wyższa.

Na nadchodzący semestr życzę Państwu przede wszystkim dużo zdrowia, bo to od niego zależy pomyślność każdego z nas.

prof. Jerzy Lis
Rektor AGH