Wokół Cytowań. Web of Science i EndNote – szkolenia

Biblioteka Główna AGH zaprasza pracowników i doktorantów AGH oraz wszystkich zainteresowanych na bezpłatne sesje szkoleniowe, podczas których będzie można zapoznać się z bazami i narzędziami na platformie Web of Science.

Web of Science to uznany międzynarodowy indeks cytowań bibliograficznych, służący do przeprowadzania różnego rodzaju ocen i analiz bibliometrycznych.

• termin seminarium: 4 marca 2019 r.
  • część I: godz. 11.00-12.30
  • część II: godz. 12.45-14.00

EndNote
to narzędzie służące do gromadzenia opisów bibliograficznych oraz tworzenia na ich podstawie przypisów i bibliografii załącznikowej na potrzeby przygotowywanej publikacji naukowej.

• termin warsztatu: 5 marca 2019 r.
  • godz. 11.00-12.30

Prowadzący: Marcin Kapczyński z firmy Clarivate Analytics

Programy sesji wraz z formularzami rejestracyjnymi dostępne są na stronie internetowej Biblioteki Głównej AGH w zakładce Aktualności.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej (tel. 12 617 32 15, e-mail: oin(at)bg.agh.edu.pl)