Trzech naukowców AGH „Honorowymi Ambasadorami Kongresów Polskich”

Z przyjemnością informujemy, że trzech pracowników Akademii Górniczo-Hutniczej zostało laureatami „Programu Ambasadorów Kongresów Polskich 2014”, realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce.

Celem programu jest promocja Polski, jako miejsca organizacji międzynarodowych kongresów i konferencji. Program Ambasadorów Kongresów Polskich adresowany jest do najwybitniejszych osobistości świata nauki i stowarzyszeń profesjonalnych.

Do grona Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyli następujący pracownicy AGH:

• prof. dr hab. inż.  Andrzej Dziech, Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji,
  • prof. dr hab. inż. Janusz Kowal, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki,
  • dr hab. inż. Grzegorz Jacek Nalepa, Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej.

Laureatom gratulujemy!