13.06.2022

Tak bawiliśmy się podczas Dnia AGH 2022

W prawej części zdjęcia, na godz. 14 – na drugim planie widoczna scena. Piknik plenerowy, przed sceną duża grupa ludzi. Na pierwszym planie widoczni ludzie siedzący na leżakach plażowych.

Scena przed klubem STUDIO, fot. Anna Skiba, KSAF AGH

11 czerwca 2022 r. na terenie Miasteczka Studenckiego AGH odbył się wielki piknik rodzinny. Słoneczna pogoda przyciągnęła tłumy i sprzyjała dobrej zabawie.

W tym roku, po trzyletniej przerwie, piknik odbył się w nowym miejscu – obok klubu STUDIO. Wydarzenie rozpoczęło się o godz. 14.00, a zgromadzonych pracowników, studentów i absolwentów uczelni powitał Rektor AGH prof. Jerzy Lis.

Podczas pikniku odbyły się trzy koncerty: Orkiestry Reprezentacyjnej AGH, zespołu Rafał Zalas Band oraz zespołu Nowa Fala, a w przerwach między występami na scenie losowano nagrody w loterii. Na najmłodszych czekała strefa z dmuchanymi zjeżdżalniami, a także specjalnie przygotowane na tę okazję gadżety. Piękna pogoda sprzyjała wspólnej integracji, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Na scenie plenerowej widocznych dwóch mężczyzn. Mężczyzna po prawej – rektor AGH – trzyma kciuk uniesiony w górę.

Fot. Marcin Karoń, KSAF AGH

Na scenie widoczna grupa 6 muzyków, odwróconych plecami, członków Orkiestry Reprezentacyjnej AGH. Na godz. 15 – widoczny pulpit z nutami.

Fot. Marcin Karoń, KSAF AGH

Na zdjęciu mężczyzna wręcza dziewczynce baloniki. Obok stoi drugi mężczyzna z koszulką z napisem „Dzień AGH”

Fot. Anna Skiba, KSAF AGH

Pełna relacja fotograficzna dostępna w bazie (fot. Zbigniew Sulima): foto.agh.edu.pl