Na stole leżą przedmioty licytacji. Mosiężna figurka hutnika oraz dwa stosy książek.

Mikołajkowa licytacja charytatywna

Serdecznie zapraszamy do udziału w mikołajkowej licytacji charytatywnej, z której dochód przeznaczony zostanie dla córeczki pracownika Wydziału Metali Nieżelaznych AGH.

Informacje o zbiórce na rzecz Hani: www.siepomaga.pl

Przedmiotem licytacji jest mosiężna figurka hutnika wykonana metodą odlewania (wysokość figurki: 30 cm, waga: 4,5 kg) oraz zestaw 25 książek autorstwa pracowników i współpracowników Wydziału Metali Nieżelaznych AGH wraz z dedykacjami.

Aukcja potrwa do 6 grudnia (do godz. 24:00) i prowadzona jest w mediach społecznościowych Wydziału Metali Nieżelaznych AGH:

Po zakończeniu aukcji, zwycięzca figurki i książek (przedmiotem licytacji jest razem i figurka i książki, nie licytujemy osobno figurki, i osobno zestawu książek) poproszony zostanie o wpłatę wylicytowanej kwoty na charytatywną zbiórkę, do której link podano wyżej.