Książki elektroniczne na platformie EBSCOhost – szkolenie w Bibliotece Głównej AGH

W związku z zakupem dostępu do kolekcji książek elektronicznych eBook Academic Collection Biblioteka Główna AGH zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie „Książki elektroniczne na platformie EBSCOhost”, które odbędzie się 15 marca br. o godz. 12.00 w sali 101.

W trakcie szkolenia zostanie przedstawiona m.in. kolekcja książek elektronicznych EBSCO eBook Academic Collection oraz wyszukiwarka EBSCO Discovery Service. Uczestnicy trwającego 60 min, spotkania dowiedzą się:

• jak wyszukiwać e-książki,
  • jak zapisywać fragmenty książek elektronicznych,
  • jak pobierać całe e-książki,
  • jak korzystać z e-książek na prywatnych komputerach i smartfonach.

Szkolenie poprowadzi Sandra Hodzic z firmy EBSCO. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej (tel.: 12 617 32 15, e -mail: oin(at)bg.agh.edu.pl)