26.03.2021

Klub STUDIO nominowany w Plebiscycie Polskie Wnętrze 2020


fot. Paweł Szupiluk, KSAF AGH

Klub STUDIO został nominowany w plebiscycie Polskie Wnętrze 2020 w kategorii „wnętrza publiczne”. Głosowanie internautów trwa do 12 kwietnia br.

Klub STUDIO działa od 2004 r. i jest jednym z największych klubów koncertowych w Polsce. W latach 2016–2017 przeszedł gruntowną modernizację, której głównym celem była rozbudowa oraz unowocześnienie obiektu. Obecnie klub pełni funkcję kulturalno-widowiskową (z szerokim wachlarzem artystycznym i rozrywkowym), biurową i gastronomiczną. W styczniu 2020 r. z okazji 100-lecia AGH w Klubie STUDIO został uruchomiony Browar Górniczo-Hutniczy.

Kapituła konkursowa doceniła nowoczesną aranżację wnętrz obiektu – połączenie betonu, drewna i szkła daje wyjątkowy efekt wizualny i nadaje przestrzeni intrygujący charakter.

Laureaci plebiscytu zostaną wybrani dwutorowo: będą wśród nich faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy wskazani przez profesjonalne jury, w skład którego wchodzą laureaci poprzedniej edycji konkursu.

Wyniki głosowania internautów poznamy 13 kwietnia. Eksperci wchodzący w skład profesjonalnego jury zagłosują osobno, a swoją decyzję ogłoszą podczas uroczystej gali, która odbędzie się online w maju br.

Zachęcamy go głosowania. (formularz dostępny jest na stronie organizatora konkursu)