Karta Multisport dla doktorantów AGH

Informujemy, że Uczelniana Rada Samorządu Doktorantów finalizuje umowę o kartę Multisport Plus dla doktorantów AGH.

Miesięczny koszt uczestnictwa w programie będzie wynosił 130-140 zł w zależności od ilości chętnych. Istnieje możliwość wyrobienia kart dla członków rodziny i dzieci. Dodatkowo będzie można korzystać z pakietu BenefitDeals ze specjalnymi ofertami rabatowymi. Program rusza 1 kwietnia i w pierwszym etapie potrwa 5 miesięcy. Od września stawka miesięczna prawdopodobnie będzie niższa.

Do 8 marca br. wszyscy zainteresowani proszeni są o przesłanie do koordynatora programu deklaracji przystąpienia do programu Multisport.

Szczegółowe informacje nt. warunków programu dla doktorantów, szablon deklaracji i potrzebne dane kontaktowe można znaleźć u przewodniczących Wydziałowych Rad Samorządu Doktorantów, a także na stronie internetowej URSD oraz profilu facebook URSD.

Zapraszamy wszystkich doktorantów AGH do udziału w programie!