Gadżety na 100-lecie w Sklepie Internetowym AGH

Z okazji Jubileuszu uczelni Sklep Internetowy AGH poszerzył swój asortyment o specjalną, limitowaną linię gadżetów na 100-lecie AGH.

Wśród produktów znalazły się klasyczne T-shirty z krótkim rękawem, porcelanowy kubek, a także torba na ramię i bawełniany worek na plecy. Jest też coś dla aktywnych miłośników sportu – koszulka treningowa, która idealnie sprawdzi się np. podczas biegania czy jazdy na rowerze. Na wszystkich gadżetach znajduje się kolorowe logo 100-lecia AGH.

Oferowane produkty są funkcjonalne. Będą też miłą pamiątką przypominającą studentom, absolwentom i pracownikom AGH o wielkim święcie całej społeczności naszej uczelni.

Gadżety na 100-lecie, jak i pozostałe produkty, są dostępne w ciągłej sprzedaży pod adresem www.sklep.agh.edu.pl. Sklep umożliwia szybką formę zakupów, która nie wymaga rejestracji. Zakupione produkty można odebrać osobiście lub zamówić przesyłkę kurierską.