Dostęp testowy do zasobów IGI Global

Biblioteka Główna AGH zaprasza do skorzystania z dostępu testowego do zasobów IGI Global. W ramach testu trwającego do 7 czerwca 2020 r. BG AGH uzyskała dostęp do 5000 pełnotekstowych e-booków i ponad 200 czasopism.

IGI Global to baza multidyscyplinarna. Przy współpracy z ekspertami z wiodących instytucji naukowych ( m.in. Massachusetts Institute of Technology, Harvard University, Stanford University, University of Cambridge, University of Oxford, Tsinghua University, Australian National University) IGI Global udostępnia treści z dziedzin takich jak nauki ścisłe i inżynieryjne, informatyka i technologie informacyjne, edukacja, nauki o ziemi i środowisku, biznes i zarządzanie, prawo, media i komunikacja, zdrowie, nauki społeczne.

Dostęp ze strony Biblioteki Głównej AGH –zakładka Aktualności – dostępy testowei czasowe.

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej BG (e-mail: oin(at)bg.agh.edu.pl)