Dostęp testowy do bazy IGI Global

Biblioteka Główna AGH zaprasza do skorzystania z dostępu testowego do bazy IGI Global. Test trwa do 25 lutego 2021 r.

IGI Global to baza multidyscyplinarna, tworzona przy współpracy z ekspertami z wiodących instytucji naukowych, m.in. Massachusetts Institute of Technology (MIT), Harvard University, Stanford University, University of Cambridge, University of Oxford, Tsinghua University, Australian National University.
IGI Global udostępnia treści z dziedzin takich jak m.in. nauki ścisłe i inżynieryjne, informatyka i technologie informacyjne, edukacja, nauki o ziemi i środowisku, biznes i zarządzanie, prawo, media i komunikacja, zdrowie, nauki społeczne.

Dostęp obejmuje ponad 5600 e-książek i 230 tytułów czasopism.

Wejście do bazy ze strony Biblioteki Głównej, zakładka Aktualności - Dostępy testowe

Kontakt: Oddział Informacji Naukowej BG (tel. 12 617 32 15, e-mail: oin(at)bg.agh.edu.pl)