AGH na wiosennych targach edukacyjnych

Wszystkich tegorocznych maturzystów i uczniów szkół średnich zapraszamy do odwiedzenia stoiska Akademii Górniczo-Hutniczej podczas wiosennych targów edukacyjnych.

Z pracownikami i studentami naszej uczelni będzie można porozmawiać m.in. o kierunkach studiów, zasadach otrzymywania stypendiów, możliwości zamieszkania w akademiku, a także o działających w AGH licznych kołach naukowych i organizacjach studenckich, w których można realizować swoje pasje.

Wiosną 2019 r. można nas spotkać na następujących targach:

• 18 lutego – Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego (Oświęcim, ul. Stanisława Konarskiego 24),
  • 1-3 marca – Międzynarodowe Targi Poznańskie (Poznań, ul. Głogowska 14),
  • 5-6 marca – Targi Edukacyjne EDU Salon (Jasionka, G2A Arena),
  • 7 marca – II Liceum Ogólnokształcące (Radomsko, ul. Bugaj 3),
  • 8-9 marca – XXXI Międzynarodowy Salon Edukacyjny (Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1),
  • 19-20 marca – Targi Akademia (Gdańsk, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Jana Bażyńskiego 6),
  • 26-27 marca – XXI Ogólnopolskie Targi „Edukacja 2019” (Katowice, Hala Widowiskowo-Sportowa SPODEK, al. Korfantego 35).