Wspólna zabawa, radosny nastrój, piękna pogoda – relacja z DNIA AGH

fot. K. Montusiewicz, KSAF AGH

Wspólna zabawa, radosny nastrój, piękna pogoda – relacja z DNIA AGH

Studenci, pracownicy i absolwenci wraz z rodzinami wspólnie bawili się podczas zorganizowanego po raz piąty pikniku rodzinnego, czyli DNIA AGH. Słoneczna pogoda współgrała z radosnym nastrojem.

Piknik został oficjalnie otwarty przez Prorektor ds. Studenckich AGH prof. Annę Siwik. Na scenie towarzyszyli jej wszyscy Prorektorzy AGH: prof. Mirosław Karbowniczek, prof. Jerzy Lis, prof. Wojciech Łużny oraz prof. Andrzej R. Pach.

Zabawę rozpoczął występ Orkiestry Reprezentacyjnej AGH, później uczestnicy bawili się przy dźwiękach zespołów: Najemnicy, Buskers Band i Yellow Pillow. Nie zabrakło kabaretowych improwizacji i występów stand-up. Szczęśliwcy wylosowali nagrody w loterii. A na zakończenie z nastrojowym repertuarem wystąpiła Edyta Górecka.

W trakcie pikniku odbył się także Bieg AGH. Najliczniej – przez 30 studentów – reprezentowany był Wydział Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej.

Poznaliśmy również wyniki konkursu fotograficznego „Moje AGH”:

• I miejsce – AGH Junior-Instamama – Joanna Szpak,
  • II miejsce – Szuszu – the hedghog AGH – Dominika Klimczak,
  • III miejsce – AGH – moja twierdza – Anna Pelc.

Relacja na YouTube