Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

V edycja Szkoły Wiosennej ,,Lattice Boltzmann Methods with OpenLB Software Lab’’ - ZMIANA TERMINU!!!

V edycja Szkoły Wiosennej ,,Lattice Boltzmann Methods with OpenLB Software Lab’’ - ZMIANA TERMINU!!!

UWAGA!!! ZMIANA TERMINU WYDARZENIAWARSZTATY ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 6-10 CZERWCA 2022

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w warsztatach z zakresu komputerowego modelowania zagadnień mechaniki płynów CFD (Computational Fluid Dynamics) z wykorzystaniem metod Lattice Boltzmann i przy użyciu oprogramowania OpenLB: ,,Lattice Boltzmann Methods with OpenLB Software Lab’’. Warsztaty odbędą się w dniach 21-25 marca 2022 r. w Krakowie (Budynek U2, Kampus AGH w Krakowie).

Warsztaty skierowane są do szerokiego grona osób zainteresowanych problematyką modelowania i symulacji przepływów płynów, w szczególności studentów ostatnich lat studiów magisterskich, doktorantów oraz pracowników naukowo-badawczych. Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących i obejmuje zapoznanie z teorią jak również warsztaty, podczas których rozwiązywane będą praktyczne problemy dotyczące przepływu płynów z wykorzystaniem oprogramowania OpenLB.

Wiosenna szkoła jest współfinansowana przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu STER – Internacjonalizacja szkół doktorskich (Wydarzenie współfinansowane na podstawie umowy nr PPI/STE/2020/1/00012/DEC/01 i organizowane pod Honorowym Patronatem Dziekana Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki dr hab. inż. Krzysztofa Mendroka, prof. AGH).

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem:

www.openlb.net/spring-school-2022/

Stopka