URSS AGH nagrodzona przez Forum Uczelni Technicznych

Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH. Sześć osób w dłoniach trzymają statuetki i dyplomy.

fot. źródło https://www.facebook.com/urss.agh/

URSS AGH nagrodzona przez Forum Uczelni Technicznych

Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH została doceniona przez Forum Uczelni Technicznych (FUT) i podczas towarzyszącej Zjazdowi FUT Gali Środowiska Studenckiego odebrała nagrody w trzech kategoriach.

Oceniająca zgłoszenia konkursowe komisja FUT doceniła działania URSS AGH w następujących kategoriach:

• animowanie czasu wolnego – za projekt Transmisje z Wróżkami z URSS AGH,
  • najlepszy projekt dydaktyczny – za projekt Laur Dydaktyka AGH,
  • najlepsza akcja charytatywna – za akcję ankietyzacji.

Zjazd Forum Uczelni Technicznych odbył się w dniach 23-24 października 2021 r. na Politechnice Poznańskiej. Wydarzenie zorganizował Samorząd Studentów PP. Przedstawiciele studentów uczelni technicznych z całej Polski uczestniczyli w szkoleniach oraz obradowali podczas sesji roboczej FUT. Odbywająca się w ramach zjazdu Gala Środowiska Studenckiego FUT ma na celu wyróżnienie samorządów studenckich za ich działalność na rzecz studentów oraz wyłonienie najlepszych projektów z zakresu działalności naukowej studentów (finał Konkursu Kół Naukowych KoKoN).