Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Program mentoringowy TopMinds 2022

Program mentoringowy TopMinds 2022

Stowarzyszenie Top 500 Innovators, zrzeszające naukowców, przedsiębiorców, a także specjalistów z zakresu transferu technologii i komercjalizacji oraz Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta, która umożliwia wymianę naukową i kulturową pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi zapraszają do udziału w programie mentoringowym TopMinds. Program otwiera młodym, polskim naukowcom drzwi do międzynarodowej kariery. Nabór zgłoszeń trwa do 8 listopada 2021 r.

TopMinds pozwala zdobyć wiedzę, wzmocnić kluczowe kompetencje, poszerzyć własną sieć kontaktów oraz poznawać dobre praktyki pod okiem wybitnych specjalistów i specjalistek. Skierowany jest do studentów i studentek ostatniego roku studiów magisterskich, którzy planują swoją karierę w obszarze nauki, oraz osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych.

Uczestnicy programu mają szansę realizować się pod opieką jednego ze współpracujących z TopMinds 2022 naukowców, ekspertek i ekspertów, reprezentujących różne dziedziny nauki i kultury – absolwentów programów Fulbrighta i Top 500 Innovators.

Na uczestników czekają również liczne warsztaty, m.in.: warsztat badacza, komunikowanie nauki, pisanie i publikowanie artykułów naukowych oraz możliwość konsultacji swoich pomysłów z ekspertami. 

Dotychczas odbyły się cztery edycje programu, z których skorzystało ponad 150 młodych osób oraz ich mentorów i mentorek.

Więcej informacji o programie, w tym regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz pełna lista mentorów i mentorek dostępne są na stronie internetowej.

Stopka