Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Dzień Otwarty Przedsiębiorczości Akademickiej AGH

Dzień Otwarty Przedsiębiorczości Akademickiej AGH

Centrum Transferu Technologii AGH (CTT AGH) wraz z Krakowskim Centrum Innowacyjnych Technologii INNOAGH Sp. z o.o. zapraszają do udziału w Dniu Otwartym Przedsiębiorczości Akademickiej AGH, który odbędzie się 30 listopada 2021 r. o godz. 18.00 w Klubie STUDIO (ul. Budryka 4).

Wydarzenie ma na celu przybliżenie wybranej oferty spółki celowej INNOAGH oraz CTT AGH. Zespół Przedsiębiorczości Akademickiej przedstawi ofertę kierowaną do studentów i doktorantów, którzy w oparciu o własny pomysł, wiedzę, technologię, rezultaty pracy inżynierskiej, dyplomowej oraz wyniki badań budują, zamierzają budować lub rozważają budowę własnej innowacyjnej firmy start-up. Do udziału zaproszeni są również ci, którzy na razie w ogóle nie myślą o własnym przedsięwzięciu biznesowym, ale chcieliby zgłębiać temat i dowiedzieć się, jak uczelnia może ich wspierać.

Podczas spotkania Zespół Przedsiębiorczości Akademickiej opowie o swoich doświadczeniach i kompetencjach. Swoimi historiami podzielą się Wiktor Warchałowski, twórca Airly – firmy rozwijającej narzędzia do monitorowania jakości powietrza, Sebastian Bobrowski, twórca firmy InFakt dostarczającej rozwiązania z obszaru elektronicznej księgowości oraz Michał Grega, twórca spółki Scivi zajmującej się inteligentnym monitoringiem i analizą obrazu. Doświadczeni przedsiębiorcy podzielą się z uczestnikami praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zakładania działalności i prowadzenia biznesu.

Pracownicy INNOAGH oraz Centrum Transferu Technologii przybliżą także szeroki wachlarz wsparcia oferowany przez uczelnię, w tym m.in. możliwości komercjalizacji wyników badań naukowych i prac rozwojowych, wsparcia organizacyjnego i merytorycznego w tworzeniu start-upów czy wykorzystania wiedzy ekspertów i zaplecza laboratoryjnego.

Szczegółowy plan spotkania

Obowiązuje rejestracja

Stopka