• Link do mapy serwisu
  • AGH Main Page

30.03.2017

XVIII Międzynarodowa Konferencja Młodych Geologów

W dniach 30 marca – 1 kwietnia 2017 r w Dobczycach odbędzie się XVIII Międzynarodowa Konferencja Młodych Geologów.

Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH, Uniwersytet Komeńskiego w Bratysławie oraz Uniwersytet Techniczny w Koszycach. Konferencja, która co roku odbywa się w innym miejscu zlokalizowanym pomiędzy Koszycami, Bratysławą oraz południową Polską, stanowi doskonałą okazję dla młodych geologów oraz doktorantów do zaprezentowania swoich badań, jak również do dyskusji i wymiany doświadczeń z rówieśnikami i naukowcami z różnych krajów Europy.

Program wydarzenia obejmuje szeroki wachlarz tematów związanych z geologią oraz szeroko pojętymi naukami o Ziemi: od petrologii, paleontologii, geofizyki, hydrogeologii, geoinformatyki czy geotechniki do nauk o środowisku. Podczas konferencji odbędą się prezentacje, wycieczka terenowa do kopalni soli Bochnia oraz warsztaty. Opłata konferencyjna w wysokości 560 zł obejmuje koszty noclegów oraz posiłków.

Organizatorzy zapraszają do udziału oraz przesyłania abstraktów w języku angielskim w postaci zbioru *.doc poprzez stronę internetową. Abstrakty zostaną opublikowane w czasopiśmie „Geology, Geophysics and Environment”.

Termin rejestracji oraz nadsyłania abstraktów upływa 14 lutego 2017 r.

Dobczyce, Hotel Dobczyce

30 marca 2 kwietnia 2017 r.

Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska AGH

Uniwersytet Komeńskiego w Bratysławie