• Link do mapy serwisu

Wspólne świętowanie i zabawa – DZIEŃ AGH 2017

fot. K. Montusiewicz, KSAF AGH

fot. A. Szupiluk, KSAF AGH

Akademia Górniczo-Hutnicza zaprasza wszystkich studentów, pracowników oraz absolwentów AGH wraz z rodzinami na wielki piknik rodzinny – DZIEŃ AGH, który odbędzie się 10 czerwca 2017 r.

Jak zawsze miejscem spotkania będzie Miasteczko Studenckie AGH (korty przy ul. Rostafińskiego), a oficjalnego otwarcia dokonają przedstawiciele władz uczelni. Oprócz licznych towarzyskich spotkań to czerwcowe sobotnie popołudnie obfitować będzie w atrakcje, wśród których nie zabraknie gier i zabaw dla dzieci, konkursów, loterii, koncertów i niespodzianek.

Tradycyjnie podczas DNIA AGH odbędzie się także BIEG AGH. Do pokonania są dystanse na 5 i 10 km. Na zwycięzców w kategorii OPEN oraz AGH czekają nagrody pieniężne, a na wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg w regulaminowym czasie – pamiątkowe medale. Do pokonania , okolicznościowe upominki oraz sportowa satysfakcja. Przewidziano też dodatkową kategorię „Nieobecni tracą” dla studentów AGH, którzy najliczniej zaprezentują w wydarzeniu swój wydział. Nagroda niespodzianka zostanie przyznana w trakcie ogłoszenia wyników.

W tym roku DZIEŃ AGH odbędzie się po raz czwarty. Dla całej społeczności akademickiej oraz absolwentów AGH to wyjątkowa okazja, aby razem świętować i bawić się na terenie kampusu AGH. Cieszące się ogromnym zainteresowaniem wydarzenie jest już stałym punktem w uczelnianym kalendarzu.

Do zobaczenia 10 czerwca!

Relacja z DNIA AGH 2016