• Link do mapy serwisu
  • News
  • AGH Main Page

24.04.2017

Nabór do „Najlepszych z najlepszych! 2.0”

Nawet 320 tys. zł mogą uzyskać studenci na udział w międzynarodowych konkursach, zawodach czy konferencjach. Ruszył nabór do projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym „Najlepsi z najlepszych! 2.0”.

Celem programu jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich kreatywności i aktywności naukowej. Projekt realizowany przez jednego studenta może liczyć na grant w wysokości 80 tys. zł, a inicjatywy zespołu studentów – nawet na 320 tys. złotych.

Środki te przeznaczyć można na sfinansowanie uczestnictwa w międzynarodowych wydarzeniach i konkursach lub też na zakup materiałów i usług bezpośrednio związanych z tymi wydarzeniami. Projekt pozakonkursowy zakłada udział minimum 100 wybitnie uzdolnionych studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach lub też konferencjach.

Nabór wniosków trwa do 24 kwietnia 2017 r.