23.05.2017

Międzynarodowe targi pracy branży surowcowej

23 maja 2017 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej odbędą się Międzynarodowe targi pracy branży surowcowej (IRMC '17). Wydarzenie organizowane jest po raz pierwszy i ma na celu promowanie sektora surowcowego wśród polskich i zagranicznych przedsiębiorców oraz studentów.

Inicjatorem targów jest Europejski Instytut Innowacji i Technologii EIT oraz Instytut Autostrada Technologii i Innowacji IATI. Przewidywany jest udział podmiotów zajmujących się surowcami w całym łańcuchu wartości, tj. firm poszukiwawczych, zakładów górniczych i hut, podmiotów zajmujących się recyklingiem i substytucją surowców, organizacji pozarządowych, klastrów oraz agencji rządowych. Udział w targach potwierdziły już m.in. DMT GmbH & Co. KG, Boliden Mineral AB, KGHM Polska Miedź SA, BASF SE, Helmholtz-Zentrum Dresden Rossendorf (HZDR) + HIF, Technische Universität Bergakademie Freiberg, IGSMiE PAN, Helvetica Exploration Services GmbH.

IRMC '17 towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia:

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w targach dla odwiedzających jest bezpłatna rejestracja poprzez stronę internetową.