• Link do mapy serwisu
  • News
  • AGH Main Page

Kryminalistyka – Nauka, Nowoczesne Technologie

W dniach 20-22 września 2017 r. w Krakowie odbędzie się międzynarodowa konferencja z okazji 60-lecia powstania Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Krakowie „Kryminalistyka – Nauka, Nowoczesne Technologie”. Akademia Górniczo-Hutnicza jest współorganizatorem wydarzenia.

Podstawowym założeniem konferencji jest utworzenie interdyscyplinarnej przestrzeni współpracy i wymiany doświadczeń w zakresie wykorzystywania narzędzi kryminalistycznych i prawnych w celu poprawy bezpieczeństwa. Wydarzenie jest współorganizowane przez wiodące instytucje zajmujące się na co dzień praktycznymi i naukowymi rozwiązaniami w zakresie kryminalistyki: Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, Akademię Górniczo-Hutniczą oraz Katedrę Kryminalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele polskich i zagranicznych ośrodków akademickich, a program Konferencji przewiduje szereg wykładów i dyskusji panelowych.

Akademia Górniczo-Hutnicza (bud. A-0, Aula)

20-22 września 2017 r.

Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie
Akademia Górniczo-Hutnicza