• Link do mapy serwisu

18.02.2017

Białe szaleństwo i sportowa rywalizacja, czyli Puchar AGH 2017

fot. A. Frączek, KSAF

W dniach 18-20 lutego 2017 r. w ośrodku narciarskim Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla amatorzy białego szaleństwa będą rywalizować w zimowych zawodach sportowych Puchar AGH 2017.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów Akademii Górniczo-Hutniczej. Zawodnicy zmierzą się w dwóch konkurencjach: narciarstwo alpejskie oraz snowboard. Zwycięzcy wraz z medalami i dyplomami otrzymają pamiątkowe puchary.

Cel, jaki przyświeca zawodom to propagowanie sportu i zdrowego stylu życia. Puchar AGH 2017 to jednak przed wszystkim świetna forma rozrywki oraz sposób na odprężenie po trudach sesji egzaminacyjnej, a dla zawodników – możliwość sprawdzenia swojej formy fizycznej na profesjonalnie przygotowanym stoku.

Organizatorem wydarzenia jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH.