Wydarzenia w AGH

Studiujesz kierunek STEM, fascynujesz się nowymi technologiami i stoisz u progu kariery zawodowej? Potrzebujesz inspiracji, mentoringu, wymiany doświadczeń i nowych kontaktów? A może szukasz stażu lub pracy w branży Tech & IT? Weź udział w największej w Europie i Azji konferencji dla kobiet w STEM, Tech & IT „Perspektywy Women in Tech Summit 2024”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12–13 czerwca 2024 r. w warszawskim centrum wystawienniczym EXPO XXI.

Hasło tegorocznej konferencji to „Tech Life Balance”, a jej wiodącymi tematami będą komputery kwantowe, interakcje human-machine, neurodiversity, data science, sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, deep tech, rozwiązania chmurowe, a także cyfrowa ekologia i cyberbezpieczeństwo.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentek i studentów, którzy będą mieć szansę na ukierunkowanie swoich karier, zapoznanie się z ofertą topowych firm, globalnymi trendami w obszarze nowych technologii oraz spotkanie wybitnych ekspertów z branży.

„Perspektywy Women in Tech Summit 2024” organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Formularz zgłoszeniowy dla studentek/studentów