Spotkanie studenckich pomysłów z biznesem

24 maja br. w Akademii Górniczo-Hutniczej przedstawiciele kół naukowych oraz autorzy indywidualnych prac przedstawią swoje pomysły podczas Targów Projektów Akademickich.

Wykorzystując jak najlepiej własną kreatywność i pomysłowość, uczestnicy wydarzenia zaprezentują studentom oraz przedstawicielom firm swoje projekty związane z branżą informatyczną, elektryczną, elektroniczną, telekomunikacyjną, mechaniczną i pokrewnymi. Targom Projektów Akademickich towarzyszy konkurs z nagrodami na najciekawszy i najbardziej innowacyjny projekt.

Wydarzenie odbywa się już po raz czwarty, a jego głównym celem jest wypełnienie luki pomiędzy zapotrzebowaniem rynku, a akademickimi projektami i pomysłami oraz umożliwienie zdolnym studentom realizacji prac naukowych we współpracy z przedstawicielami firm. Targi Projektów Akademickich dają studentom możliwości rozwoju, oferując m.in. pomoc przy zakładaniu własnej działalności, czy realizację własnego projektu we współpracy z przedstawicielami firm zewnętrznych.

Miejsce: Akademia Górniczo-Hutnicza (bud. A-0).

Organizatorem wydarzenia jest Uczelniana Organizacja Studencka AGH Electrical Engineering and Computer Sciences Students' Club (EECSS).