SmartMoto Challenge – trwa rejestracja drużyn

W sierpniu 2017 r. we Wrocławiu odbędą się zawody SmartMoto Challenge, w których rywalizować będą drużyny z uczelni technicznych z całego świata i zbudowane przez nich motocykle elektryczne.

Zadanie postawione przez organizatorów przed uczestnikami polega na skonstruowaniu elektrycznego motocykla typu cross/enduro, który sprawdzi się zarówno na prostej drodze, jak i na przygotowanym specjalnie na te zawody torze off-road.

Jurorzy SmartMoto Challenge skupią uwagę nie tylko na możliwościach dynamicznych motocykli, ale także ocenią pomysłowość drużyn, umiejętność stworzenia biznesplanu oraz finalny wygląd pojazdu i zastosowane technologie.

Zgłoszenia zespołów przyjmowane będą do 15 lutego 2017 r. Zachęcamy naszych studentów i doktorantów do podjęcia wyzwania, jakim jest udział w tym prestiżowym konkursie.

Regulamin zawodów (plik pdf)

Szczegółowe informacje www.smcwroclaw.pl