Konkurs fotograficzny „W kręgach czystych wód”

Informujemy o IV edycji konkursu fotograficznego „W kręgach czystych wód”. Ideą wydarzenia jest zwrócenie uwagi na problemy ekologii i ochrony środowiska, zwłaszcza – problem ochrony wód. Dlatego też kluczem tematycznym projektu jest woda we wszystkich postaciach.

Konkurs przeznaczony jest dla:

• techników i inżynierów sanitarnych, projektantów i innych osób związanych z branżą sanitarną, ochroną środowiska i budownictwem,
  • studentów wydziałów/kierunków Inżynieria Środowiska, Inżynieria Lądowa, Ochrona Środowiska, Budownictwo i pokrewne,
  • pracowników zakładów WiK.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zamieszczenie na stronie www.wkregachczystychwod.pl w terminie od 15 kwietnia do 30 czerwca 2013 roku własnoręcznie wykonanego zdjęcia zgodnego z tematyką konkursu. Zwycięzców wyłoni jury, którego przewodniczącym będzie fotograf Tomasz Tomaszewski. Swoich zwycięzców wyłonią także internauci.

Nagrody w konkursie

1. miejsce – Smartphone Sony Xperia Z oraz prenumerata miesięcznika FOTO na 12 miesięcy
2. miejsce – Tablet ASUS :: Google Nexus 7 T3/1024MB/16GB/ Android 4.1 WiFi oraz Prenumerata miesięcznika FOTO na 6 miesięcy

3. miejsce – aparat Nicon Coolpix AW100
Autorzy Prac otrzymają kody rabatowe 35% na wywołanie odbitek w empikfoto.pl do wyczerpania zapasu kodów.