„Inżynierki 4.0” – program dla studentek

Studentki uczelni technicznych, które chcą poszerzyć wiedzę z obszaru Industry 4.0, poprawić pozycję na rynku pracy oraz zyskać szansę na wyjazd na Targi Hannover Messe, mogą wziąć udział w programie „Inżynierki 4.0”. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 lutego 2018 r.

Na uczestniczki czekają warsztaty prowadzone przez ekspertów m.in. od technologii przemysłowej, finansów w przemyśle i komunikacji. Zajęcia dotyczyć będą takich obszarów jak: nowoczesne technologie w przemyśle oraz metody zarządzania, Industry 4.0, digitalizacja przemysłu, Cloud Computing / MindSphere, nowoczesne systemy automatyki oraz zarządzanie finansami w projekcie. Zakres zajęć obejmuje także obszary związane z rozwojem osobistym na rynku pracy, m.in. komunikację, wizerunek na rynku pracy, itp.

Organizatorem wydarzenia jest firma Siemens, a patronem Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Projekt „Inżynierki 4.0” wpisuje się w inicjatywę Siemensa „Potencjał kobiet dla branży technologicznej” mającą na celu wsparcie przez firmy technologiczne kobiecych karier w zawodach inżynieryjnych, a producentom ułatwienie znalezienia chętnych do pracy w zawodach technicznych.

Więcej informacji i rejestracja

Kontakt: Aleksandra Szafraniec, Omega Communication (tel.: 22 854 16 29, 692 059 401; e-mail: aszafraniec(at)communication.pl)