31.12.2017

Akademia AGH Junior – poszukujemy wolontariuszy

Dział Informacji i Promocji AGH poszukuje studentów – wolontariuszy do pomocy przy realizacji nowej inicjatywy pn. Akademia AGH Junior.

Akademia AGH Junior to studia dla dzieci w wieku szkolnym, klas 1-6 szkół podstawowych. Zajęcia prowadzone raz na miesiąc w cyklu semestralnym odbywać się będą na terenie kampusu AGH w wybraną sobotę miesiąca, w godzinach 10.00-13.00. Na jeden semestr przypadać będzie pięć spotkań (terminy zajęć).

Wolontariusze zaangażowani w projekt będą pomagać podczas sobotnich zajęć (zapewnienie dzieciom opieki).

Ukończone kursy pedagogiczne, wychowawcy kolonijnego lub doświadczenie w pracy przy projektach edukacyjnych skierowanych do dzieci będą dodatkowym atutem.

Korzyści wynikające z wolontariatu:

• rozszerzenie umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i pedagogicznych,
  • zdobycie doświadczenia w pracy z dziećmi,
  • nawiązanie nowych kontaktów,
  • satysfakcja z pracy przy projekcie promującym Akademię Górniczo-Hutniczą,
  • zaświadczenie, referencje.

Zgłoszenie zawierające: imię, nazwisko, nr telefonu, informację o studiach (rok, kierunek, wydział), ukończonych kursach pedagogicznych oraz opis doświadczenia pracy z dziećmi lub przy podobnych projektach edukacyjnych należy przesyłać drogą elektroniczną na adres junior@agh.edu.pl do 31 grudnia br. W temacie prosimy wpisać wolontariat – junior.