Wyróżnienie za „#AGH” dla najlepszych mediów społecznościowych

Miło nam poinformować, że Akademia Górniczo-Hutnicza została wyróżniona w konkursie „proMYK” organizowanym przez Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „Prom” za „#AGH” – kompleksowe działania w mediach społecznościowych popularyzujące uczelnię oraz naukę.

Nagroda Stowarzyszenia „PRom” przyznawana jest corocznie za ponadprzeciętne osiągnięcia w obszarze komunikacji, praktyki i działania promocyjne w sektorze polskiego szkolnictwa wyższego, a konkurs odbywa się w dwóch kategoriach („działania popularyzujące naukę/uczelnię zaprojektowane i realizowane przez zespoły uczelniane” oraz „autorskie działania promocyjne i komunikacyjne na rzecz uczelni/nauki”).

W tegorocznej edycji nasza uczelnia otrzymała wyróżnienie w kategorii „działania promocyjne i komunikacyjne prowadzone w obszarze Nowych Mediów” (nagroda im. Andrzeja Sołtysiaka). Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 22 czerwca 2015 r. w trakcie jubileuszowej 25. konferencji „PRom”. Nagrodę dla AGH odebrali Anna Żmuda-Muszyńska (Biuro Prasowe) oraz Bartosz Dembiński, Rzecznik Prasowy AGH.

Podczas konferencji odbyły się również wybory władz Stowarzysznia „PRom” na kolejną kadencję. Do składu nowego zarządu wybrany został Rzecznik Prasowy AGH Bartosz Dembiński. Gratulujemy!