Prof. Tomasz Szmuc członkiem European University Information Systems

Miło nam poinformować, że Prorektor ds. Współpracy AGH prof. Tomasz Szmuc został członkiem zarządu European University Information Systems (EUNIS).

EUNIS to organizacja non-profit, działająca w Paryżu od 1998 r. Jej członkami są osoby odpowiedzialne za zarządzanie, rozwój i politykę technologii informacyjnych w zakresie szkolnictwa wyższego w Europie. Stowarzyszenie zachęca do wymiany, współpracy i dyskusji między osobami odpowiedzialnymi za systemy informatyczne w szkołach wyższych, instytutach badawczych, organizacjach w Europie. Ponadto nawiązuje kontakty z organizacjami nadzorującymi systemy informatyczne w uczelniach, instytutach badawczych w poszczególnych krajach, a także na poziomie europejskim.