Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Wydziału Wiertnictwa, Nafty i Gazu

Miło nam poinformować, że Wydział Wiertnictwa, Nafty i Gazu otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności 2015 w kategorii „uczelnie wyższe”.

Wyróżnienie zostało przyznane przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcję „Forum Przedsiębiorczości” podczas tegorocznego III Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości.

W konkursie kapituła wyróżniła najbardziej kreatywne uczelnie, instytuty, firmy i instytucje działające w Polsce, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki.

Trzecia edycja kongresu skupiła uwagę środowisk naukowych, gospodarczych i społecznych w Polsce. Uczestnicy skoncentrowali się na sprawach, które mają lub będą mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości naszego kraju oraz Europy. Motywem przewodnim wydarzenia były między innymi następujące tematy: synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiaru polskiej gospodarce.