Menu
  • Link do mapy serwisu
  • Pl
  • Zespół ds. Jakości Kształcenia
  • Zespół ds. Jakości Kształcenia
 

Uczelniany Zespół ds. Jakości Kształcenia na kadencję 2016-2020

Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia na kadencję 2016-2020 - dr hab. inż. Jacek Tarasiuk (WFiIS)

WydziałImię i nazwiskoe-mail
WGiGdr inż. Małgorzata Pawulpawul@agh.edu.pl
WIMiIPprof. dr hab. Zofia Kalicka kalicka@agh.edu.pl
WEAIiIBdr hab. inż. Wiesław Nowak wieslaw.nowak@agh.edu.pl
WIEiTdr hab. inż. Witold Machowski machowsk@agh.edu.pl
WIMiRdr hab. inż. Ryszard Machnik machnik@agh.edu.pl
WGGiOŚdr inż. Robert Dudaduda@agh.edu.pl
WGGiIŚ dr inż. Ryszard Kozakiewiczrysiek@agh.edu.pl
WIMiCdr inż. Wojciech Wonswwons@agh.edu.pl
WO dr hab. inż. Barbara Kalandykbk@agh.edu.pl
WMNdr hab. inż. Wacław Muzykiewiczmuzywac@agh.edu.pl
WWNiGdr hab. inż. Tomasz Śliwasliwa@agh.edu.pl
WZ dr inż. Krzysztof Posłusznykposlusz@zarz.agh.edu.pl
WEiPdr hab. inż. Tadeusz Michał Wójciktmwojcik@agh.edu.pl
WFiISdr inż. Jakub Haberkohaberko@fis.agh.edu.pl
WMS dr hab. Anna Żeromskazeromska@agh.edu.pl
WH dr Seweryn Rudnickisew.rudnicki@gmail.com
URSSinż. Karolina Nowosadkarolina.nowosad@samorzad.agh.edu.pl
URSDmgr inż. Roma Dasguptaroma.dasgupta@fis.agh.edu.pl

 

Obsługa administracyjna - mgr Małgorzata Bartyś (Dział Nauczania)

All rights reserved © 2017 Akademia Górniczo-Hutnicza