Zaproszenie na „Dni Dydaktyki AGH”

Dział Nauczania zaprasza na „Dni Dydaktyki AGH”, które odbędą się w dniach 9-11 marca 2015 r. w Akademii Górniczo-Hutniczej.

Dni Dydaktyki AGH skierowane są do młodych pracowników dydaktycznych oraz doktorantów. W programie przewidziano m.in. warsztaty oraz czas na dyskusje.

Głównym założeniem Dni Dydaktyki jest wymiana doświadczeń, zwłaszcza pomiędzy bardzo wysoko ocenianymi przez studentów wykładowcami, a młodymi, rozpoczynającymi swoją karierę zawodową dydaktykami.

W trakcie warsztatów najlepiej oceniani w AGH dydaktycy przedstawią swoje pomysły na pracę ze studentami oraz spróbują odpowiedzieć na pytania dotyczące najważniejszych spraw związanych z metodyką nauczania. Kolejne tematy będą dotyczyć m.in. sposobów radzenia sobie ze stresem oraz zagadnień związanych z emisją głosu.

Bezpłatne warsztaty są organizowane przez AGH, a udział w nich jest dobrowolny.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną, a zgłoszenie należy przesłać na adres e-mail: mbartys(at)agh.edu.pl.