Zagłosuj na AGH w studenckim konkursie ProJuvenes

Akademia Górniczo-Hutnicza startuje w czterech z ośmiu kategorii w konkursie ProJuvenes – inicjatywie Parlamentu Studentów RP nagradzającej najlepsze inicjatywy, projekty i organizacje studenckie. Głosować można do 23 listopada, do godz. 13.00.

AGH wyróżniono w następujących kategoriach:

• „kultura studencka” – Klub STUDIO
  • „media studenckie” – Centrum Mediów AGH
  • „studencka innowacja” – Kraków pod ręką
  • „studia bez barier” – Akademia Górniczo-Hutnicza

Link do głosowania – tutaj

Nagrody ProJuvenes to inicjatywa organizowana przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej od 2013 r. Celem konkursu jest promowanie aktywnych studentów i ich inicjatyw oraz podkreślanie zasług osób i podmiotów przyjaznych studentom i wspierających potencjał młodych ludzi. Parlament Studentów RP, wręczając nagrody ProJuvenes, chce w ten sposób tworzyć dobrą atmosferę wzajemnego współdziałania w środowisku akademickim oraz integrować studentów z całej Polski.

W tym roku odbędzie się V Jubileuszowa Gala Nagród Środowiska Studenckiego ProJuvenes. Weźmie w niej udział kilkaset osób, w tym przede wszystkim przedstawiciele samorządów studenckich i organizacji młodzieżowych, a także zaproszeni goście. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do podkreślenia roli środowiska studenckiego w przestrzeni akademickiej.