Rejestracja na styczniową konferencję NKN

Rozpoczęła się rejestracja uczestników kolejnej Konferencji Programowej Narodowego Kongresu Nauki „Ścieżki kariery akademickiej i rozwój młodej kadry naukowej”, która odbędzie się 26 i 27 stycznia 2017 roku w Katowicach.

Będzie to czwarta z zaplanowanych dziewięciu konferencji programowych mających na celu przedyskutowanie najważniejszych aspektów funkcjonowania polskiej nauki i szkolnictwa wyższego.

Finałem prac będzie zaplanowany na wrzesień 2017 Narodowy Kongres Nauki, na którym przygotowana zostanie nowa „konstytucja” dla polskiej nauki.

Gospodarzem styczniowej konferencji będzie Uniwersytet Śląski, 26 stycznia obrady odbywać się będą w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a 27 stycznia na Wydziale Prawa UŚ.